Banesa e gatshme per banim

Shitet nga: Arbër 06 Dhj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 198 326 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85.7 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen mati1 te shkolla pavaresia e gatshme per banim e ndertuar me standardet me te larta banesa posedon 85.7 metra katror 2 dhoma gjumi sallon , teras ,banjo dhe wc per me shum informata mund te kontaktoni ne nunrat e telefonit . 044 198 326 : 049 687 615
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim