Banesa e gatshme per banim

Shitet nga: Negji 12 Pri 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati1 rr. Enver Maloku
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ndertim i ri, me pamje nga rruga kryesore 4 korsi e sapo asfaltuar ne Mati1. Banesa eshte ne katin 5 e ndertuar nga Alko Group perball kompleksit te Tregetise. Eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Lagja e qete dhe me perspektive (sipas planit rregullativ pritet ndertimi i shkolles dhe qendres tregtare). Dokumentacioni ne rregull dhe perkthimi i menjehershem. Cmimi 850 euro m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim