Banesa e mobiluar + garazha + depo

Shitet nga: agim 29 Gsh 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1 rr. Enver Maloku
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e mobiluar e cila posedon alarm dhe garazh. Banesa gjendet ne katin e 5 e cila posedon sallonin , kuzhinen , 2 dhoma , koridorin , banjon dhe ballkonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim