Banesa e mobiluar prapa Teatrit Kombetar

Shitet nga: Majlinda Dje 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shaban Polluzha, Prapa Teatrit Kombetar
Sipërfaqe: 62.5 m2
Komuna: Prishtinë
Shes urgjentisht banesen 62.5 m2 te mobiluar me shume shije.
Banesa ndodhet prapa Teatrit Kombetar, ne rrugen Shaban Polluzha, perball autoshkolles Patenta.
Banesa ka rezervuar te ujit dhe gjendet ne nje pozite shume te mire ne kryeqytet.
Banesa ka kete radhitje, nje dhome gjumi, dhoma e dites me ballkon se bashku me kuzhine, shpajz, dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim