Banesa e mobiluar

Shitet nga: banesa 08 Maj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Dardani te bashkesia e tret lokale. Banesa eshte e mobiluar dhe e renovuar teresisht. Banesa ka dy dhoma gjumi, kuzhine te ndame dhe dhomen e dites. Ne ndertes jane dy lifta funksional, banesa eshte ne katin e 9 dhe eshte me pamje ka lindja. Perball nderteses si dhe mbrapa saj jane parqet dhe shkolla fillore eshte 100 metra larg, nuk ka nevoj as rrugen me kalu. Vend ideal per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim