Banesa e ne qender te Prishtines

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS Agency 03 Maj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne objektin e "Nartelit" ne Prishtine perkatesisht tek 40-kateshi, banesa ka 102 m^2, ka dy dhoma gjumi, sallon+kuzhine,banjo dhe WC
Banesa gjendet ne katin e 14

Me Respekt: NSH "AKS-Agency'
Tel: 045 903 902 - 044 361 089
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim