Banesa e re 83m kati i 3 ne zonen qender,

Shitet nga: olti 27 Sht 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 83m2, ne katin e 3-te, ne zonen qender, afer hotel affa, ndertim i Kompanise El Construction - Kompleksi Derin Residence. Banesa eshte ndertim i ri dhe e gatshme per banim. Eshte funksionale dhe ka hapesire te shfrytezuar mire, me kete renditje:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim