Banesa e re 91m2 ne breg te diellit

Shitet nga: Cene 11 Tet 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu I Diellit, prane banasave te Standardid.
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesat kane shkalle kunder zjarrit, lift shindler, dritaret me 3 xhama dhe 3 goma poashtu uje dhe sigurim 24/7, Banesat jane te sapo ndertuara dhe jane te gatshme per banim.

Ndertuesit e baneses gjithashtu jetojn ketu, pra cdo gje eshte e ndertuar sips standadit me te larte te mundshem.

Banesa gjindet ne lagjen Bregu I Diellit, prane banasave te Standardid.

Banesa eshte 91 m2
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Ballkon: 1

Për informata më detale thirrni në tel : 044 151 102 ose 049 451 102,
Cmimi eshe i negociueshem si the termet e pageses.

Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim