Banesa e renovuar te Fakullteti Teknik

Shitet nga: Riza 19 Sht 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afer fakulltetit teknik, mbi Route 66
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet ose jepet me qira banes ne madhesi 65 m2 afer Fakulltetit Teknik. Saktersisht banesa gjendet ne katin e 4, ose dy kate mbi Route 66. Eshte ngjitur me fakulltetin Tektik (siq shihet ne foto)

Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar. Dhomat kane ndriqim dhe pamje te mrekullueshme.

Ajo ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo, sallonin me kuzhine dhe korridorin.

Cmimi eshte i negociueshem si dhe termet e pageses.

Jeni te mireseardhur ta shikoni. Kontaktoni ne 049-456-782 ose 044-137-743
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim