Banesa ekskluzive e "Royal-it"lagjja e spitalit

Shitet nga: REZIDENCA-patundshmeri 02 Mar 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 71M2 ne lagjen e spitalit Kompleksi "Royal"
Banesa gjindet ne katin e 4-të,dhe posedon:
Dhomë të fjetjes
Dhomë dite dhe kuzhinën
Shpajzi
Banjo
Ballkonin me pamje të bukur ka lindja,
ka ujë dhe rrymë 24 ore nxemje nga termokosi Vend i qetë dhe ideal për të jetuar
Banesa është e mobiluar dhe shitet sipas dëshirës së blerësit me ose pa mobile çmimi 850/m2, i diskutueshem

A.P"Rezidenca" Tel 044/165-616 044/173-593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim