Banesa ekskluzive ne Dragodan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MAB sh.p.k. 13 Maj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat në Prishtinë prej 55 m², 94 m², 42m²,53 m² , 90m² etj

Banesat janë ne Dragodan afer Ambasades së Amerikës

Banesat janë me një apo dy e ma shume dhoma gjumi,. Banesat janë të pajisura me elemente të sanitarisë së banjos, dyer të kualitetit të lartë, laminat , elementet e ngrohjes qendrore.

dhe gjithashtu gjenden dhe në Fushë Kosovë 8 objekte në rrugen Dardania, Xhemajl MUstafa dhe Kuvendi i Lezhës etj..
Aty dhe ku e kemi zyren qendrore.Banesa eshte punuar me keto materiale: FASADA: me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme. DRITARET: Plastikë, me tre izolues gome austriake "Internova". DYERT: Gjermane. Dyshemeja: Laminat gjerman INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane. UJE: Furnizimi me uje 24 ore. NGROHJE QENDRORE: ASHENSORET: Jane funksional me bateri . TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor. INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon. Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu. çmimet jane jashtëzakonisht te volitshme si dhe me forma pagese shume te mira.

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.

Per çdo informate shtese rreth banesave ju lutem kontaktoni permes numrit kujdestare dhe permes e-mail-it . E-mail : banesa.mab@gmail.com
Tel : 045/444-445 ose te na vizitoni ne zyret e kompanis tone rruga:"Dardania"./Fushë Kosovë


www.maproject-ks.comme respekt MAB sh.p.k.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim