Banesa ekskluzive vetem 699 euro/m2

Shitet nga: Dardi 26 Nën 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

699 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 78 m2 ne rrugen B. Banesa eshte ekstra e ndertuar dhe shitet me nje çmim prej 699 euro per m2. Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe dy ballkona. Gjemdet ne katin e 5-te. Ju mirepresim!
Kontakt: 044 202 205 (viber), 049 794 794 (viber) dhe 045 544 007 (viber). Email: ksvatra@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim