Banesa esht ne bregun e diellit afer banesave st..

Shitet nga: fatmire murati 27 Shk 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa jepet me qera esht afer banesave te bardha dhe qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim