Banesa esht ne bregun e diellit afer banesave st..

Shitet nga: fatmire 02 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa esht ndertim i ri i cili ka dy dhoma nje kuzhin tarasen dhe banjon banesa gjendet ne bregun e diellit afer banesave tbardha qmimi i baneses sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim