Banesa eshte leshu me qira

Shitet nga: Beqir 30 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   100 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoi me qira hyrjen vecante te shtepis.Hyrja ka dhomen e ndejes me kuzhine ,dhomen e fjetjes,banjo dhe koridor.shpija ka nxemje qendrore kurse hyrja ore te veqant elektrike.Perparsi kan individet me familje.

Shtëpia gjendet ne Bregun e Diellit , mbas banesave te bardha me saktësisht rrugës për Matiçan te pompa Alb Petroll

Per me shume informata mund te me kontaktoni ne numrin e tel;

044 163 594
ose

038 229 832
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim