Banesa eshte leshue me qira.

Shitet nga: Beqir 02 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e pare te shtepis ,ka hyrje te veqant,nxemje qendrore dhe eshte emobiluar. Perbehet nga nji dhome e madhe se bashku me kuzhine, banjo dhe koridor. Cmimi i qiras se bashku me uje,mbeturina dhe nxemja
qendrore 100 euro. PREJ sherbimeve paguhet vetem rryma..Banesa gjindet ne bregun e diellit ll.te banesat e bardha

044 163594
038 229832
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim