Banesa gjendet në Lagjen Qafa-Qendër

Shitet nga: teabeja 30 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Lagjen Qafa-Qendër tek objektet banesore të ndërtuara para lufte. Banesa gjendet në katin e 9. Posedon 90 m2, me 2 dhoma gjumi, me nje Sallon te Madh ndenje veqmas, me kuzhinë veqmas, me 2 Toilete veqmas dhe ballkon( që ka dalje ne Sallon dhe në njërën dhomë gjumi) si dhe koridor tjeter ndaras, me hyrje neper Dhoma gjumi. Por në çdo kohë janë ne funksion 2 lifta, si dhe hyrja e Baneses eshte e pajisur me çip dhe mjaft e sigurte. Banesa ne fjalë është komplet e mobiluar dhe e pastruar ne maximum dhe është shumë e pershtatshme per Familjare. Kjo banesë lëshohet paraprakisht per Familjare ose edhe per studente (femra). si dhe studentë por me një depozit solid prej 50 eurosh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim