Banesa gjendet perball komunes vjeter, mbrapa Pr..

Shitet nga: Personi Kontaktues 24 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 66m2,me 2 dhoma gjumi, salloni me kuzhin
Ndertim i ri, kati i 4, e mobiluar, dhe ndriqim te mjaftueshem

Qmimi 280€


web e peshku i art: ID e produktit :76285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim