Banesa ipet me qera

Shitet nga: Muharrem 06 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira,lagjja Bregu i Diellit,afer furres Qerimi 1.Banesa ka dhome gjumi sallon kuzhine wc si dhe shpaiz gjithashtu dhe ballkon.Banesa eshte ne katin e pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim