Banesa ipet me qira ne Breg te Djellit,afer Ambu..

Shitet nga: Arben 08 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ipet me qira Breg te Djellit afer Ambulances rruga -B-.
Banesa eshte e mobiluar dhe ka siperfaqe,80 m2.
Renditja:
- Salloni
- Kuzhina
- Dy Dhoma
- Banjo
- Ballkoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim