Banesa ipet me qira te universiteti AAB

Shitet nga: Rilind Krasniqi 02 Maj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne rrugen kryesore prishtin fushkosov banesa esht ne katin e 4 ka nje dhom gjumi ni sallon banjo koridor te ras esht e mobiluar komplet jap dhe per afat te shkurt 1 jav 1 muaj 2 muaj a tju konvenon juve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim