Banesa komplet e mobiluar me pamje nga Parku i Q..

Shitet nga: Ylli 25 Mar 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa komplet e mobiluar me pamje nga Parku i Qytetit, kati I-rë 64m2 neto, ka sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, shpajzë, ballkone dhe garazhe 36m2. Cmimi i baneses eshte 1150€ per m2 dhe cmimi i garazhes 500€ per m2. Info 049/045 23 24 00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim