Banesa komplet e mobiluar me pamje nga Parku i Q..

Shitet nga: PrishtinaRealEstate 26 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa komplet e mobiluar me pamje nga Parku i Qytetit,
kati I-rë 64m2 neto,
ka sallon,
kuzhine,
2 dhoma gjumi,
banjo,
shpajzë,
ballkone
dhe garazhe 36m2.
Cmimi i baneses eshte 1150€ per m2
dhe cmimi i garazhes 500€ per m2.

Info 049/045 23 24 00 PrishtinaRealEstate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim