Banesa komplet e mobiluar ne lagjen Mati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Al Agency 09 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Mati 1.
Banesa eshte ndertuar nga kompania Pozhegu, eshte ne katin e r dhe ka 60m2.
Banesa shitet komplet me mobilje.
Vlene te theksohet se ne banese ka qiragjinje qe paguajne per momentin qirane 250e.
Banesa perbehet nga

1 Sallon +Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Terase
Perveq kesaj banesa ka edhe garazhen me nje bodrum qe kane cmim ekstra baneses.

Info:045 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim