Banesa mati 1

Shitet nga: . 04 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne lagjen e spitalit Mati1, rr. muharrem fejza.
banesa ka 93m. kati i 5. ka 2 dhoma gjumi, salloni me kuzhin, banjo + wc. shpajz. ballkon.
Osht me parket me nxemje, me rrym+ mundet mu lidh me termokos
banesa osht ndertim i ri, e gatshme per banim, gjendet afer chellsi point, osht afer rruges, dhe gjith banesa ka ndriqim 100%
qimi 71,000€, ju mirpresim flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim