Banesa mbrapa teatrit

Shitet nga: shkumbin 25 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Shitete banesa shum konfore ne rugen Bajram Curri (afer shtepis Bajram-Nekibe Kelmendi, buz rruges ),  kati 1, munt te shendrohet ne ordinance,zyre perveq vendbanimit sepse eshte skaj ruges dhe qender. Me  siperfaqe 43m2, renditja: salloni me kuzhin, banjo dhe 1 dhom e fjetjes, e mobiluar teresisht.  qmimi 47.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim