Banesa mbrapa teatrit

Shitet nga: Agim 05 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Shitete banesa shum konfore ne rugen Bajram Curri (afer shtepis Bajram-Nekibe Kelmendi, buz rruges ), kati 1, mund te shendrohet ne ordinance,zyre perveq vendbanimit sepse eshte skaj ruges dhe qender. Me siperfaqe 43m2, renditja: salloni me kuzhin, banjo dhe 1 dhom e fjetjes, e mobiluar teresisht. Dokumentacioni i regullt. Qmimi 50.000 euro i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim