Banesa mbrapa teatrit

Shitet nga: Shkumbin 24 Qer 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitete banesa ne rugen Bajram Kelmendi (afer shtepis Bajram-Nekibe Kelmendi dhe shkolles fillore Elena Gjika ),  kati 1, mund te shendrohet ne ordinance,zyre perveq vendbanimit sepse eshte skaj ruges dhe qender. Me  siperfaqe 43m2, renditja: salloni me kuzhin, banjo dhe 1 dhom e fjetjes, e mobiluar teresisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim