Banesa me çmim 660 euro m/2 në Breg të Diellit

Shitet nga: Dardi 27 Dhj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

660 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë

Agjencioni Vatra ka ekskluzivitetin e shitjes së banesave të kompleksit Rrezja në Breg të Diellit, përballë banesave të bardha.
Banesat ekskluzive të përfunduara kanë një cmim jashtëzakonisht të volitshëm, përkundër standardeve të larta të ndërtimit, të cilin mund ta vërtetojnë të gjithë të interesuarit. Varësisht nga kati, çmimi sillet nga 660-680 euro/m2 (I panegociushem).
Banesat, të cilat kanë një pamje jashtëzakonisht panoramike, kanë madhësi prej 72, 77, 90 dhe 107 m2.
Banesat kanë sipërfaqe dhe planimetri shumë mirë të shfrytëzuar.
Ato kanë sallon me kuzhinë, dhe nga dy dhoma gjumi, përderisa banesat 107 m2 kanë nga 3 dhoma gjumi.
Në të njëjtin kompleks shiten edhe lokalet afariste me çmim prej 1500 euro/m2, që është ndër çmimet më të ulëta në Prishtinë. Ju mirëpresim!
Kontakt: tel- 049\794794 (viber),044\202205 (viber) ,045\544007 (viber), email: ksvatra@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim