Banesa me 3 dhoma 107m2 + Garazh 27m2

Shitet nga: Haki 04 Gsh 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR   87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Prishtine Bregu i Djellit.
Kati i dyte
3 dhoma, kuzhin, banjo , shpaiz, kuzhina komplet me elemente elektrike Bauknecht, Enlarse,Shporet me pllak xhami, furra ndaras, Frigorifer me friz.
Rezervar per uje 500 litra.
Kamin dhe nzemje çendrore (Valiant prodhim Gjerman ) me rryme.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim