Banesa me 56 m ne lagjen e muhagjerve

Shitet nga: Agron 26 Shk 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
banesa eshte e ndertuar me materjal kualitativ dhe e punuar sipas standarteve evropjane
banesa eshte gateshme per banim
banesa ka lejen e ndertimit dhe mund ta perktheni menjeher
ne ket komplekt te baneses ndertimi eshte 40% a obori dhe gjelbrimi eshte 60%
banesa gjindet ne katin e 2
ka sallonin me kuzhin
dhomen e gjumit
banjon
ballkonin dhe
koridorin
ku metra katror e banese eshte 900 euro ne katin e 2
banesa me dokumenta i ka 55.5 metra katror
ne ket objeket shiten banesat nga 950 -1000 euro
Kontakti edhe ne viber 0037744272941
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim