Banesa me QERA ne Arberi / Dragodan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LISI 31 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
211. #Arbëri - #Shtëpia me #QERA

Shtëpia gjindet në #Arbëri (ish-#Dragodan), #kati III i shtëpisë, me sipërfaqe prej #150m2, dhomë #dite me #kuzhinë, 2 dhoma #gjumi, terasë, banjo, ujë #24/7, ngrohje qëndrore dhe hyrje të veqantë.

#Çmimi #350 Eur.

Tel. 049 / 406 - 409


per me teper oferta, vizitoni faqen tone ne Facebook:
https://m.facebook.com/PatundshmeriRealEstate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim