Banesa me Qira - Mati - Rruga - B - Prishtine

Shitet nga: banesa 21 Gsh 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
- Shitet Banesa 90m2 -Kati 1 dhe 2 ) Pent House 164 m2 , banesat kane pamje Fenomenale - Lagjja Mati 1, Bregu i Diellit - prane Rruges - B afer Rrethit - Prishtine. - Ndertimet jane sipas Standarteve Europiane me siguri dhe kualitet . - Izolimi i jashtem me 8 cm trashesi ndersa ndarja ne mes me muret 27 cm me izolim ne mes mureve me 3 cm. Mbushja e pllakes behet me Tulla Termike 25 cm trashesi , qe jane izoluese ndaj zerit dhe kushteve Klimatike. I gjithe materiali i perdorur eshte kualitativ. Teper te IZOLUAR nga Kushtet Klimatike.Tel : 045 509 404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim