Banesa me Qira ( Bregu i Diellit )

Shitet nga: . 31 Mar 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banes me qira ne Bregun e Diellit rruga Enver Maloku kati 1
Banesa eshtte e kompletuar me te gjitha paisjet qe i nevoiten nje banese per Jetes
Banesa posedon Sallon , Kuzhin, Dhoma e Gjumit dhe Banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim