Banesa me Qira , Mbrapa Teatrit Kombetar

Shitet nga: Lindi 05 Shk 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri dhe ka mobilim te ri
Gjendet ne rrugen "Bajram Kelmendi "
Kati 2
Ka (nje kuzhine-sallon,nje dhome gjumi,1 banjo,1,ballkon dhe koridor), 66m2.
Uje 24 h
Cmimi 400e
Mob.044372309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim