Banesa me Qira , Mbrapa Teatrit Kombetar

Shitet nga: Lindi 05 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri dhe ka mobilim te ri
Gjendet ne Rr."Bajram Kelmendi" mbrapa Teatrit Kombetar
Eshte ne katin e 2
Ka 1 kuzhine-sallon,1 dhome te gjumit,1 ballkon,1 banjo,koridor - 66m2
uje 24h
cmimi 400e
mob.044372309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim