Banesa me Qira Rr.Bajram Kelmendi, Mbrapa Teatr..

Shitet nga: Lindi 04 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet mbrapa teatrit kombetar Rr.Bajram Kelmendi
Ndertim dhe mobilim i ri
Ka 2 dhoma,(sallon-kuzhine,dhoma e fjetjes,ballkon,banjo,koridor).
Uje 24 h
Kati i 2
Cmimi 400E
Mob.Lindi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim