Banesa me Qira afer Shkolles "Sami Frasheri" "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 29 Maj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa në rrugen Hagji Zeka te "Sami Frasheri", kati i II, banesa posedon 3 dhoma të fjetjes, sallonin me kuzhin, koridorin, 2 banjo, shpajz dhe një ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi 300euro

Agjencioni "M1"

Tel.045 999986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim