Banesa me Qira ne Emshir (Prishtina Stars)

Shitet nga: Alban 16 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen emshir me saktsisht tek Prishtina Stars dhe gjindet ne katin e I (Parë) ,banesa ka 2 dhoma dhe ka 60 m2 , banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe ka nje qmim shume te arsyeshem .

Per kontakt :
+377 44 576 870
+386 49 150 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim