Banesa me Qira ne Prishtine - Ulpiane

Shitet nga: Alban 20 Pri 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Ulpiane ,banesa gjindet afer rrethit te spitalit dhe ka 70 m2 ,banesa gjindet ne katin e 2 dhe preferohet per ordinanc ose per banim .
Per kontakt Tel : 044 576 870
049 150 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim