Banesa me Qira ne Prishtine

Shitet nga: Alban 09 Pri 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen emshir me saktsisht tek Prishtina Stars dhe gjindet ne katin e I (Parë) ,banesa ka 2 dhoma dhe ka 60 m2 , banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe ka nje qmim shume te arsyeshem .
Per kontakt 044 576 870 , 049 150 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim