Banesa me Qira ne Ulpiane

Shitet nga: Alban Rrahmani 13 Pri 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Ulpiane ,banesa gjindet afer rrethir te spitalit dhe ka 70 m2 dhe eshte e pamobiluar ,banesa gjindet ne katin e 2 dhe preferohet per ordinanc ose per banim . Per kontakt Tel : 044 576 870 049 150 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim