Banesa me Qira ne qender te Prishtines

Shitet nga: Pronari 16 Krr 06:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen ne qender te qytetit e cila gjendet afer Gjimnazit dhe shtepise se pleqeve, te Bllokat- Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar, kuadrature 60m si dhe ka kete renditje:

- Dhome dite,
- Dhome gjumi,
- Kuzhine me trepezari
- Banjo,
- Korridor,
- Ballkon.

Banesa leshohet per familjare ose qifte, organizate apo zyre dhe leshohet per afat me te gjate kohor.

Çmim sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim