Banesa me Qira

Shitet nga: Shkodran 04 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa Gjendet tek MATI 1 ngjitur me shkollen fillore Pavarsija,Banesa eshte e re ! Banesa Ka 3Dhoma-Salloni dhe Kuzhina shume e favorshme dhe e madhe,Koridor,2Banjo,2Dhoma per fjetje te medha Plus dhoma e Fjetjes me Banjo ne Dhom ! Secila Dhome perfshire edhe Sallonin kan Ballkon jo te vegjel por te mjaftueshem ne Perdorim dhe per Qendrim ! Banesa eshte e pajisur me nxehmje me Maqin te larjes,Te gjitha jane te reja Mobile me te mira (gacaferi) Kuzhina (gacaferi) E mobiluar ! Banesa ka dhe internet Kabllor IPKO me WIFI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim