Banesa me garazh ipen me qira ne lagjen Arberia

Shitet nga: DA VINCI 16 Maj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Komuna: Prishtinë
Banesa me garazh ipet me qira. Banesa gjindet ne katin e II-te ne Arberi ish Dragodan. Eshte super e mobiluar dhe shume e paster.
Renditja:
Kuzhin me salon
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Garazh ( inkluziv ne qmim)

Qmimi 300

Kontakti:
tel/viber:045951 358
049882380
imobanimi@gmail.com
Agjensioni IMOBANIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim