Banesa me lokal në Plazh-Durrës

Shitet nga: Naser 16 Shk 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 127 m2
Komuna: Prishtinë
Në Lagjen 13,Plazh-Durrës (në mes hotel Adriatik dhe hotel Florida),shitet apartamenti 1+1,me sipërfaqe 55.20m2,pjesërisht i mobiluar,(kati i VII-të,me pamje nga deti),si dhe lokali - garazhi(në të njëjtin objekt),me sipërfaqe 47.96m2 dhe 24.00m2 bodrum.

Çmimi shumë shumë i volitshëm, vetëm 85.000€ komplet.

Mundësi ndërrimi me banesë,lokal apo truall në Prishtinë e rrethinë (sipas marrëveshjes shtoj euro).

Na kontaktoni në tel. +41762346985 dhe +377(0)44425888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim