Banesa me ndertimin me te mirë në Kosovë

Shitet nga: Durim 02 Pri 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet tek "Santea" në lagjen "Dardania". Banesa është në katin e 3-të, ka 87 m², ka dy banjo, dy ballkona, një shpajzë si dhe bodrumin. Ndërtimi është më i miri në Kosovë (ndërtim para 99-tës), banesa posedon lift, ka parking me hapsira shumë të madhe, qendra është vetem 5 min larg, ka shkollen afer 50 m, shtëpinë e shëndetit 100 m dhe çdo lloj elementi tjeter që e bënë ideal për të banuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim