Banesa me plan perfekt

Shitet nga: Vatra 04 Gsh 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

777 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e gatshme për banim në kompleksin banesor te Ariu në Veternik.
Banesa ka 74.8 m2, ku hyn salloni, kuzhina shumë e madhe, dhoma e fjetjes dhe ballkoni.
Banesa gjendet në katin e dytë. Çmimi 777 euro për m2. Plani i banesës është perfekt.
Për më tepër shihni foton. Ju mirëpresim!

Kontakt: tel- 044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), 049 794 794 (viber)
email: ksvatra@gmail.com
Më tepër në: www.vatra-ks.net ose në facebook: Vatra e Kosovës. Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim