Banesa me qera 2 dhomshe, afer furres Qerimi 2

Shitet nga: Albion 26 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma, kuzhine dhe trepezari te te ndare nga dhomat.
Ballkon dhe depo.
Kati i pare.
E mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim