Banesa me qera 2 dhomshe ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Albion 23 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa podeson:

2 Dhoma,
Kuzhine dhe depo te ndare nga dhomat
1 Banjo
1 Ballkon
Nxemje te qytetit
Kati i pare
Rr. Vllezerit Gervalla, afer furres Qerimi 2

Komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim